Zájemci o zaměstnání volejte na  774 998 618 nebo vyplňte přímo náš Dotazník uchazeče

logo

Hledáme nového kolegu/kolegyni do dispečerského týmu. Jde o pestrou práci při organizování každodenního provozu autobusových linek. Rozhodně se nemusíte bát, že strávíte celý den jen kanceláři na telefonu. Využijete ŘP skupiny D. Pomůžeme i se získáním profesního průkazu. 

Práce spočívá v zajištění technického a dispečerského provozu vybraných pravidelných linek MHD Praha, a to zejména: komunikace s řidiči, ranní vypravení autobusů, kontrola nočního zátahu autobusů z linky, průběžná kontrola provozu, tankování autobusů, asistence u dopravních nehod, drobné servisní práce, administrativní úkony spojené s dispečerským a technickým řízením provozu, jako je např. evidence STK, plánování servisů služebních vozidel, komunikace s dodavateli, spolupráce při obsazování plánu služeb, kontrola evidence pracovní doby, zadávání dat do počítače a následná analýza, apod.

Požadujeme:


Nabízíme:

Kontaktní osoba k pracovní pozici

Iva Dobrevová, e-mail: iva.dobrevova@aboutmesro.cz
tel: +420 774 998 618 (prosím volat v pracovní dny od 8:00 do 16:30)

Máte-li zájem o tuto pracovní pozici


NÁŠ TIP: vyhledejte si aktuální odjezd z Vaší zastávky prostřednictvím zastávkové odjezdové tabule PID od Ropidu. Pro hledání pražských zastávek musíte hledat pod písmenem P. Aktuální pozici autobusu si můžete prohlédnout na mapě. To vše na odkazu: www.mpvnet.cz/pid

logo